Jaka wypożyczalnia samochodów na Lotnisku Kraków Balice?

Jaka wypożyczalnia samochodów na Lotnisku Kraków Balice?

W przypadku podróży do miast oddalonych o setki kilometrów i jednoczesnej potrzebie posiadania auta na miejscu dobrze pomyśleć o wypożyczeniu samochodu. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza, dla podróżujących do Krakowa.

Potrzebujesz auta w Krakowie? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów Kraków Balice!

Aby podróż z centralnej części Polski czy nadmorskiej północy w stronę Krakowa nie trwała pół dnia, dobrze jest skorzystać z innych środków transportu. Do dyspozycji masz pociąg albo samolot, który zabierze Cię na miejsce w niespełna 1,5h. Wybierając opcję z lotniskiem, możesz od razu na lotniskowym parkingu wsiąść do wypożyczonego auta. BEEP. rent to wypożyczalnia samochodów Kraków Balice – lotnisko, która pomoże Ci szybko ogarnąć auto i cieszyć się niezależnością na terenie Krakowa oraz okolic.

Wypożyczenie auta na miejscu, zaraz po przylocie samolotem, to świetna alternatywa, która pozwoli zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice – jak wypożyczyć auto, aby cieszyć się niezależnością po przylocie?

Wypożyczenie auta w wypożyczalni samochodów Kraków, lotnisko – Balice, BEEP Rent jest proste i wygodne. Wystarczy odwiedzić stronę wypożyczalni, a następnie wskazać w wyszukiwarce dostępnych aut miejsce oraz termin, w którym potrzebujesz auta. Po tym ukaże Ci się lista dostępnych w wybranym terminie samochodów. Możesz podejrzeć ich parametry techniczne i wybrać auto w odpowiedniej dla Ciebie cenie, wyposażeniu oraz klasie. 

Po wybraniu auta możesz przejść do rezerwacji. Przygotuj dowód osobisty oraz prawo jazdy. Numery dokumentów będą niezbędne do zawarcia umowy. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych oraz akceptacji warunków umowy możesz przejść do płatności. Umowa zostaje podpisana elektronicznie, dlatego nie musisz nic drukować. I to tyle. Jedyne co Ci pozostaje, to odbiór auta we wskazanym miejscu oraz terminie.

Auto odbierzesz na wskazanym wcześniej parkingu tuż przy lotnisku w Balicach. Pamiętaj, aby mieć ze sobą dowód osobisty oraz prawo jazdy w celu potwierdzenia tożsamości.

Podsumowując: ze względu na koszty podróży do oddalonych o setki kilometrów miast, dobrze jest zawczasu pomyśleć o wypożyczeniu auta w miejscu docelowym. Dzięki przykładowej podróży samolotem możesz zaoszczędzić wiele czasu oraz dostać się szybko i bezpiecznie do celu. Wypożyczone auto od BEEP Rent zapewni Ci wygodę podróżowania – bez względu na to, czy wyjeżdżasz na wakacje, czy wyjazd służbowy.

 

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Dodaj komentarz