Tendencje w zakresie piękna w 2021 roku.

Tendencje w zakresie piękna w 2021 roku.

Każdego roku we wszystkich obszarach pojawiają się nowe trendy. Piękno nie jest wyjątkiem od tej reguły. Odkrywamy nowe produkty do makijażu, paznokci i pielęgnacji skóry.

Trendy w makijażu.

W roku 2021 trend w makijażu koncentruje się na karnacji i brwiach, a także na czerwonych ustach i zadymionych czarnych oczach, które istnieją już od dłuższego czasu.

Rzęsy oczu.
Aby podkreślić ten wygląd, wystarczy narysować linie na rzęsach, jak w latach 60. Możesz również dodać obfite warstwy tuszu do rzęs, aby podkreślić ten efekt. Bądź ostrożny, nadal wskazane jest wykonywanie makijażu cery i ust w naturalnych kolorach.

Brwi.
Dwa przeciwstawne trendy odnoszą się do brwi.
Z jednej strony, można zaadoptować naturalne, a nawet krzaczaste brwi, nie pracując do końca. Nie musisz już skubać na milimetr ani rysować idealnych linii. Naturalny efekt ma być preferowany przy zachowaniu oryginalnego kształtu brwi.
Z drugiej strony, brwi są zamazane. To jest moda, która pasuje do najbardziej odważnych. Chodzi wtedy o zabarwienie brwi i uczynienie ich praktycznie niewidocznymi. Ci, którzy nie chcą się zanurzyć w koloryzacji, mogą przyjąć żel do brwi, który jest w odcieniu jaśniejszym od naturalnego koloru włosów.

Makijaż oczu.
Istnieją różne sposoby wykonania oczu w zależności od ich wielkości i kształtu, zawsze w celu poprawy wyglądu.
W 2021 roku najmodniejsze będą trzy stylizacje.
1. „Black Smoky”. To rockowy i szykowny wygląd jednocześnie. Wystarczy odrysować czarny ołówek, a następnie wymieszać go lub nałożyć czarny makijaż wokół oczu.
2. „The punk”. Tutaj musisz użyć eyeliner’a, rozciągając linię jak najdalej, nawet do brwi.
3. „Fusion”. W tym makijażu do oczu można bawić się kolorami. Aby uzyskać efekt zmywania, można nawet użyć brokatu. Wybierz fuksję lub żółty, do nałożenia na powiekę lub w kąciku oczu. Wyważaj najdziksze kombinacje zgodnie z twoją inspiracją.

Karnacja.
W po-pandemicznym roku 2021 cera powinna być jasna i promienna. Aby to osiągnąć, najpierw upewnij się, że dobrze dbasz o swoją skórę, nawilżając ją i odżywiając odpowiednimi produktami. Regularnie wykonuj również dobry masaż twarzy. Aby uzyskać całkowicie promienną cerę, można następnie użyć iluminatora, który zagwarantuje jej zdrowy blask.

Trendy estetyczne dla paznokci.

Dla trendu paznokci, manicure francuski pozostaje modnym stylem. Jednak faktura jest nieco bardziej dopracowana i znajdujemy różne deklinacje pod względem kształtu i koloru. Jeśli wcześniej używałaś bieli i bezbarwnego lakieru, dziś możesz zastąpić go kolorami, które Cię inspirują lub najlepiej pasują do Twojego wyglądu. W każdym razie, nie wahaj się iść na błyskotki. Metaliczny efekt jest również bardzo modny.

Trend w pielęgnacji skóry.

Węgiel jest popularny już od kilku lat i tak będzie w roku 2021. Główne właściwości tego produktu to :
1. wzmocnienie elastyczności skóry;
2. spowolnienie procesu starzenia się;
3. korekta niedoskonałości dla promiennej cery.
Produkt ten występuje w różnych formach, z których najczęściej stosowaną jest maska na twarz. Maska “peel off” jest bez wątpienia najbardziej znana ze wszystkich. Może być również stosowany jako peeling do ciała. Usuwa zanieczyszczenia i tonizuje skórę. Wreszcie, mydła węglowe delikatnie oczyszczają i oczyszczają naskórek.

Znasz teraz trendy w zakresie urody na rok 2021. Upewnij się, że dobierasz odpowiedni makijaż i pielęgnację, które podkreślą Twoje naturalne piękno i nadadzą Ci wygląd, którego potrzebujesz, aby wyglądać jak najlepiej.

1 Comment

  1. Jakie trendy i kolory w salonie sa najmodniejsze w 2021 roku? Wybralismy siedem pomyslow, z ktorymi naprawde warto odmienic swoje wnetrze! Oto top 5 trendow wnetrzarskich, ktore moga zostac z nami na dluzej!

Dodaj komentarz