Pióra reklamowe jako podziękowanie za współpracę

Pióra reklamowe jako podziękowanie za współpracę

Mówi się, że pisanie piórem poprawia wygląd pisma. I coś w tym musi być, skoro pod jego wpływem nawet niezbyt eleganckie pismo nabiera zupełnie innego i ładniejszego wyglądu. Zamieniając zwykły długopis na przykładowe wieczne pióro, charakter pisma staje się czytelniejszy i estetyczniejszy. To dlatego, że używanie tak ekskluzywnego narzędzia do pisania wymusza na nas większą staranność i uwagę.

Pisanie piórem to jednak sztuka, która wymaga szlifowania umiejętności do perfekcji. Wbrew pozorom ćwiczenia nie zajmują wiele czasu, natomiast włożony trud dość szybko owocuje pięknym pismem. 

Idealne pióro powinno zostać dostosowane do unikalnych potrzeb użytkownika

Pióra kupujemy samodzielnie albo otrzymujemy je w prezencie – od bliskich lub partnera biznesowego. Przed jego zakupem warto zatem poświęcić nieco więcej uwagi na wybór odpowiedniego modelu.

Zakup odpowiedniego pióra jest nie lada wyzwaniem. Z jednej strony chcemy, aby ten przedmiot miał w sobie to coś wyjątkowego, a z drugiej pragniemy postawić na jego wygodę używania. Na szczęście pióra możemy w dowolny sposób spersonalizować i wybrać jego grubość, rozmiar stalówki, kolor korpusu i atramentu itp. Przy wyborze istotne znaczenie ma także marka pióra, które zagwarantuje maksymalny komfort pisania.

Nie są to jednak jedyne kryteria, które pozwalają na personalizację tego wyjątkowego przyboru do pisania. Coraz częściej można spotkać się z praktyką wręczania go jako stylowego upominku w podzięce za współpracę. W tej kwestii idealnie sprawdzają się pióra reklamowe, które mogą posiadać logo firmy albo inne, miłe słowa. Personalizacja takiego przyboru do pisania pozostaje praktycznie na zawsze, ponieważ umieszczony napis zostaje trwałe wygrawerowany.

Pióro wieczne, czy pióro kulkowe – które lepiej wybrać na prezent?

Kupując prezentowe pióro reklamowe, można postawić albo na jego praktyczniejszą wersję, albo na tą bardziej klasyczną.

Pióro wieczne od lat postrzegane jest jako nieśmiertelny klasyk, który w trakcie pisania dostarcza użytkownikowi wiele przyjemności. To dlatego, że pisanie nim jest lekkie, a stylowa końcówka wykonana ze stali wygląda po prostu pięknie. Warto jednak pamiętać o tym, że pióro wieczne wymaga odpowiedniego ułożenia w dłoni i dobrego papieru. Co więcej, trzeba zawsze dokładnie je zamykać i regularnie nabijać atramentem – w przeciwnym razie pióro wyschnie.

Za praktyczniejsze uznaje się zatem pióro kulkowe, które jest czymś pomiędzy piórem wiecznym a zwykłym długopisem. Nim także pisze się lekko i przyjemnie. Co więcej, pismo spod pióra kulkowego nie rozmazuje się w trakcie pisania. Z tego powodu ten rodzaj pióra uznawany jest za wygodniejszy.

Dodaj komentarz