Wahadełka, amulety i Feng shui

Wahadełka, amulety i Feng shui

Wszyscy wróżbici, osoby zajmujące się parapsychologią posiadają jakieś swoje atrybuty, narzędzia. Może to być np. szklana kula, karty. Jednak do bardziej wytrawnych elementów wróżbitów można zaliczyć różdżki, wahadełka, talizmany. Do tego typu atrybutów dołączyć można wszystkie elementy związane z Feng shui.

Nie wszyscy wierzą, że takie rzeczy działają. Jednak to wiara w tym działaniu ma największe znaczenie. Przykładem mogą być amulety i talizmany. Przez wiele osób te pojęcia mogą być równoważone. Nie jest to jednak prawdą. Amulety mają bronić osoby od zła, a talizmany dawać energię, przyciągać pozytywnych ludzi, dostarczać opieki. Wiele jest rzeczy, elementów, które mają symboliczne znaczenie. Wszystko zależy jednak od kraju i obyczajów w nim panujących.

Oprócz tradycyjnych amuletów, czy też talizmanów, u wróżki można spotkać wahadełka. Są to elementy niezbędne w pracy wróżbiarzy, ale także mogą się przydać nam w życiu codziennym. Wahadełkiem nazywa się różdżkę wykonaną z drewna. Może to być np. wierzba. Jednak, aby pozwoliło nam to znaleźć odpowiedź na nasze pytanie należy uruchomić specjalny mechanizm natury, jakim jest mózg. To on zapewnia nam odpowiedzenie sobie na zadane pytanie. Oprócz wahadełek wykorzystuje się również pręty.

Następnym elementem jakim warto wspomnieć jest Feng shui. Jest to starożytna sztuka kształtowania przestrzeni. Zabiegi związane z Feng shui mają służyć dobremu krążeniu energii. Jednak, aby uzdrowić chore miejsce, np. mieszkanie warto w tym celu zatrudnić doświadczone osoby, które znają się na tej trudnej sztuce. Dzięki zastosowaniu Feng shui można także poszerzyć przestrzeń dla dwóch osób. Feng shui może pomóc zapewnić lepsze emocje w domu.

Elementów używanych przez wróżbitów i nie tylko jest naprawdę wiele. Jedne mają nam pomagać, inne bronić. Każda rzecz, część ma przypisane zadanie do spełnienia. Tak jak wróżbici korzystają z kart, czy różdżek, tak i zwykli śmiertelnicy również mogą to uczynić. Należy jednak pamiętać, że to wiara czyni cuda, dlatego warto odblokować swoją psychikę.

Dodaj komentarz