Jedyny klub w Bydgoszczy, w którym wszyscy bawią się świetnie!

Jedyny klub w Bydgoszczy, w którym wszyscy bawią się świetnie!

Tęsknisz za szalonymi, weekendowymi wieczorami, jednak masz dość atmosfery panującej w większości klubów? Marzysz o tematycznych imprezach przy ulubionej muzyce lub miejscu, w którym spotkasz swoich rówieśników? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie.

AVA 3.0 – klub w Bydgoszczy, do którego będziesz wracał z radością

Jeśli klub w Bydgoszczy, to tylko AVA 3.0! Następca lokalu Stary Port 21, znanego każdemu mieszkańcowi, gwarantuje świetną zabawę w dobrym towarzystwie. Zdecydowaną większość jego bywalców stanowią osoby w wieku 24+, dzięki czemu nastolatkowie oraz młodsi i starsi dorośli nie wchodzą sobie w drogę. Dobrze wiemy, że każdy z nas preferuje inne formy zabawy, jednak z jakiegoś powodu miejsc odpowiednich dla starszych grup docelowych jest w miastach zdecydowanie mniej. Pora to zmienić!

Oferta bydgoskiego klubu przy ulicy Stary Port 21

Masz ochotę usłyszeć muzykę z lat 60. lub 90.? A może preferujesz rytmy latino? Klub AVA 3.0 został zaprojektowany z myślą o fanach każdego muzycznego gatunku. Lokal składa się z trzech poziomów, a na każdym z nich usłyszysz inny typ utworów. Jednej nocy możesz bawić się przy wielu różnych rytmach, niczym na domówce! A to dopiero początek atrakcji.

Świetny DJ, setki gości i serwowanych drinków w każdy weekend — tym może poszczycić się najlepszy klub w Bydgoszczy. Na oficjalnej stronie internetowej i mediach społecznościowych AVA 3.0 zawsze znajdziesz informacje o nadchodzących wydarzeniach i imprezach tematycznych. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji do zabawy dla ciebie i twoich znajomych!

Imprezy i wiele więcej w klubie w Bydgoszczy

Nie samym tańcem człowiek żyje, prawda? Nasz ulubiony klub w Bydgoszczy oferuje swoim klientom rezerwację loży VIP z prywatnym barem, organizację imprezy firmowej, a nawet catering. Ciepłe i zimne przekąski, najlepszej jakości alkohol i autorskie drinki — takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

Jak dostać się do klubu w Bydgoszczy?

Lokal AVA 3.0 jest zlokalizowany na bydgoskim starym mieście, dlatego odnalezienie tego miejsca nie stanowi problemu nawet dla przyjezdnych. Dookoła bez trudu możemy wskazać wiele punktów orientacyjnych, takich jak Most Bernardyński nad Brdą, przystanek tramwaju wodnego czy słynne Rondo Jagiellonów. Tylko krótki spacer dzieli cię także od Wyspy Młyńskiej. Nie czekaj — zaproś znajomych do wspólnej zabawy i zawitaj w bydgoskim klubie już w najbliższy weekend! Gwarantujemy, że wielokrotnie do niego wrócisz.

Dodaj komentarz