Kosmetyki Genosys do pielęgnacji skóry i włosów

Kosmetyki Genosys do pielęgnacji skóry i włosów

Z problemami skóry i włosów spotyka się każdy. U niektórych kobiet i mężczyzn działania poprawiające wygląd lub stan zdrowia są priorytetowe. Pacjenci oczekują profesjonalnej pomocy specjalistów, korzystających z nowoczesnych technologii i zapewniających pełne bezpieczeństwo. Jako hurtownia medycyny estetycznej dostarczamy naszym klientom wyłącznie takie produkty. Zapoznaj się z kosmetykami Genosys i zamów je dla swoich pacjentów. 

Doskonałe produkty na skórę i włosy

Kosmetyki i przyrządy Genosys powstały z myślą o pielęgnacji oraz regeneracji skóry i włosów. Stres, alergie, naturalne procesy starzenia i brak zbilansowanej diety przyczyniają się do stopniowego pogarszania się wyglądu skóry i wypadania włosów. Szukanie przyczyn i wprowadzanie zmian nawykowych może być czasochłonne i niestety nie zawsze skuteczne. O zjawiskowych i natychmiastowych efektach marzy każdy, a dzięki rozwijającej się medycynie estetycznej, takie możliwości są już w zasięgu ręki. 

Producent Genosys oferuje między innymi: 

  • mezopeny do mezoterapii mikroigłowej, 
  • szampony i pielęgnacyjne preparaty do włosów  – w tym np. serię Genosys HR3 Matrix,
  • kosmetyki oczyszczające na twarz, 
  • kosmetyki tonizujące twarz (przywracające skórze odpowiednie pH),  
  • kremy pielęgnacyjne do twarzy i ciała, 
  • maski przedzabiegowe i pozabiegowe – w tym np. maski CO2 i żelowe maski peptydowe, 
  • kremy, serum, płatki oraz inne kosmetyki pod oczy (działanie przeciwzmarszczkowe i nawilżające), 
  • koktajle w ampułkach stosowane podczas mezoterapii. 

Manualny derma roller – urządzenie do stymulacji kolagenu

Genosys dostarcza też derma rollery – przyrządy manualne do masażu twarzy i reszty ciała. Ich zadaniem jest pobudzenie komórek do produkcji elastyny i kolagenu. Te ważne składniki są produkowane przez organizm naturalnie, jednak już po 25 roku życia produkcja ta zaczyna zanikać. Po stosowaniu derma rolleru skóra zostaje odbudowana, wzmacnia się jej gęstość, napięcie i ujędrnienie. Dodatkową korzyścią jest też wygładzenie skóry. Połączenie wszystkich tych zalet daje efekt w postaci odmłodzenia ciała – wyglądu, którego oczekiwało się jeszcze niedawno wyłącznie po zabiegach chirurgicznych. Regularne masaże rollerem wraz z poddaniem się zabiegom kosmetycznym, to najlepsza alternatywa dla chirurgii plastycznej. Zaproponuj je swoim pacjentom, odpowiadając na ich współczesne oczekiwania.

Jesteśmy dystrybutorami produktów Genosys

Dzięki naszej hurtowni medycyny estetycznej, zaopatrzysz swój gabinet w uniwersalne produkty Genosys dla kobiet i mężczyzn. To skuteczne, bezpieczne i potwierdzone wieloma badaniami rozwiązania na miarę współczesnych pacjentów. Dodatkowy komfort aplikacji sprawia, że marka Genosys zyskała sympatyków w różnych rejonach świata. Nie trzeba już poddawać się chirurgii plastycznej, aby osiągnąć wymarzone rezultaty. Zapoznaj się z produktami do włosów i skóry dostępnymi na naszej stronie – w opisach znajdziesz dokładne informacje na temat składników aktywnych i przeznaczenia kosmetyków. Inne produkty zalecane są przy łojotokowym zapaleniu skóry, inne doskonale sprawdzą się przy przesuszeniu. Wszystkie jednak łączą innowacyjne zestawienia składników i bezpieczeństwo stosowania. 

Dodaj komentarz