Perfumy damskie

Perfumy damskie

Już małym dziewczynkom prawdziwa kobieta kojarzy się z pięknymi stylizacjami, idealnym makijażem i pięknym zapachem. Nawet mozolnie dobrany strój, świeżo ułożona fryzura, piękny makijaż i pomalowane paznokcie nie są pełne bez otulenia ich pięknym i uwodzicielskim zapachem damskich perfum perfumesco.pl .

Jak wybierać perfumy

To o czym bezwzględnie należy pamiętać przy wyborze perfum damskich to fakt, że inaczej pachną nie tylko na każdej z nas ale także na papierku lub we flakonie i na skórze. Jeśli jakiś zapach rzuci nas na nogi, kiedy powąchamy go w perfumerii nie oznacza, że jest dla nas dobrym wyborem. Kiedy oszołomi nas zapach, którego używa nasza koleżanka nie świadczy to o tym, że będzie pasował także do nas. Zanim zdecydujemy się na zakup powinniśmy go przetestować. I nie chodzi nam o to aby użyć perfum na nadgarstek po czym po 5 sekundach podjąć decyzję. Zapach musimy mieć na sobie najlepiej przez cały dzień.

Próbki perfum

Aby przetestować perfumy damskie nie musimy każdorazowa udawać się  do perfumerii aby wypróbować interesujący nas zapach. W tym celu posłużą nam próbki, które są dostępne w drogeriach i perfumeriach stacjonarnych oraz internetowych. Niektóre możemy otrzymać za darmo, za inne będziemy musieli zapłacić. Jest to jednak kosz kilku złotych, a zatem spokojnie będziemy mogli jednorazowo nabyć kilka różnych i przetestować.

Wypróbowanie na sobie damskich perfum jest o tyle istotne dlatego, że ich zapach zmienia się pod wpływem czasu oraz naszego ciała. Inaczej będzie pachnieć zaraz po użyciu, a inaczej za kilka godzin.

Idealnie dopasowany zapach

Wbrew pozorom idealnie dopasowany zapach jest wyczuwalny dla innych osób ale nie dla nas. Kiedy trafimy na idealny flakon nie powinniśmy w ogóle go na sobie czuć. Jednak osoby, które mijamy z całą pewnością poczują piękną moc naszych perfum.

W przypadku gdy czujemy na sobie przez cały dzień nasze perfumy może to być zwyczajnie drażniące. Wtedy z pozoru nawet najpiękniejszy zapach szybko nam się przeje. Już po kilku godzinach, ciągły zapach naszych perfum,  może także być na tyle uciążliwy i przeszkadzający, że nigdy więcej nie będziemy chcieli po niego sięgnąć.

Dlatego tak ważne jest wcześniejsze  przetestowanie zapachu, który nas zauroczył. Perfumy nie należą do rzeczy najtańszych, dlatego warto przed kolejnym zakupem sprawdzić czy wybrane przez nas perfumy damskie są naszym ideałem czy może musimy jeszcze trochę poszukać. Szkoda bowiem aby tylko zdobiły naszą szafkę, kiedy to powinny zdobić przede wszystkim nas.

Dodaj komentarz