Do czego służy portret numerologiczny?

Do czego służy portret numerologiczny?

Numerolog sporządza tzw. portret numerologiczny. Zamawiając portret numerologiczny zostaniesz poproszona o podanie kilku danych takich jak data urodzenia (dzień, miesiąc, rok) oraz imion z aktu urodzenia i nazwiska (w przypadku mężatek również nazwiska panieńskiego). Co właściwie daje nam sporządzenie takiego portretu?

Na podstawie tych danych numerolog obliczy twoją liczbę drogi życia oraz sporządzi tzw. diament (piramidę) numerologiczny, który zawiera cykle życia, dekoracje oraz tzw. czarne punkty.  Sprawdzi też twoją liczbę duszy oraz liczbę realizacji intymnej i liczbę ekspresji. Obliczenia te pozwolą na nakreślenie tego jaka jesteś, czego potrzebujesz, jak się realizujesz, jakie masz lekcje karmiczne do przerobienia w tym życiu oraz pozwolą na sprecyzowanie twojego celu życiowego. W zasadzie otrzymasz wszystkie przydatne i interesujące informacje o sobie, które pozwolą ci lepiej poznać samą siebie oraz uchylą tajemnice twojej przeszłości i tego co cię czeka. Dadzą istotne wskazówki dzięki którym będziesz mogła wykorzystać optymalnie swój wrodzony potencjał. A jeśli mierzysz się z jakimiś problemami to pozwolą na wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje. Może masz takie długi, albo lekcje karmiczne? Dobrze jest wiedzieć o nich, żeby w razie problemów nie popadać w zbytnie przygnębienie, a strać się je świadomie „przepracować”.

Możesz stwierdzić, że sama nauczysz się obliczeń, w końcu taką piramidę wykreśla nawet prosty program komputerowy. Dostaniesz suche dane. Owszem możesz je sprawdzać w różnych książkach. I na pewno coś się dowiesz, ale zazwyczaj okazuje się, że są one sprzeczne i trudno je połączyć w sensowną całość.

Numerolog nie ma takich problemów, ponieważ doświadczenie podpowiada mu co jest istotne, a co mniej ważne. Wie również, że wszystkie dane należy ze sobą łączyć, a poszczególne obliczenia odnosić  stale do  liczby drogi życia. Numerologia to dział ezoteryki więc numerolog pracuje z energią. On nie tylko liczy i wyciąga wnioski, ale również odczuwa. Podczas sporządzania portretu często korzysta z intuicji, która prowadzi go przez rozmaite wizje i przeczucia. Odczuwa energetykę osoby dla której sporządza portret. I często okazuje się to ważniejsze niż suche obliczenia.

Numerologia, tarot, czy astrologia to narzędzia dzięki którym każdy może poznać siebie. Portret numerologiczny jest jedną z takich opcji, która umożliwia wszystkim chętnym i potrzebującym wgląd w swoje życie. Może być doskonałym źródłem do poznania samego siebie. Grunt to znaleźć dobrego, doświadczonego numerologa, który umie pracować z energią.

Dodaj komentarz