Najlepsze neutralne paletki cieni dostępne w drogeriach

Najlepsze neutralne paletki cieni dostępne w drogeriach

Paletka cieni to idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto uwielbia się malować albo kolekcjonuje kosmetyki. Bezpiecznym i zawsze trafionym wyborem będą cienie w kolorach neutralnych, czyli takich, które pasują do każdego koloru oczu, głównie więc w brązach. Poniżej znajdziesz kilka propozycji przetestowanych i polecanych paletek w takiej tonacji, które od ręki kupisz w drogeriach stacjonarnych lub internetowych.

WIBO Neutral
To z pozoru prosta paletka pozwoli nam zbudować wiele pięknych i neutralnych makijaży. Znajdziemy w niej 15 cienie, zarówno matowych, jak i rozświetlających. Co ważne, jest w niej cała gama kolorów, od bardzo jasnego beżu, przez delikatne i mocniejsze brązy, aż po grafit. Paletka jest dostępna w Rossmannie za około 43 zł. Uważaj jednak na jej siostrę bliźniaczkę Modern. Cienie w niej są dużo jaśniejsze i bardziej różnorodne, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia i ciężko się z nimi pracuje. Dużo lepszym wyborem będzie paletka Neutral, z którą praca to sama przyjemność.

EVELINE COSMETICS Charming Mocha
To paletka samych brązów, inspirowana kawami z całego świata. Znajdziemy w niej aż dwanaście cieni, matów i błysków. Dostępna jest w prawie każdej drogerii, a jej cena waha się w okolicy 57 zł. Pracuje się z nią bardzo przyjemnie. Do paletki dołączony jest pędzelek, ale nie jest on najlepszej jakości i zdecydowanie odradzam używać go do makijażu. Ta paletka świetnie sprawdzi się dla starszych osób, już doświadczonych w makijażu. Do kompletu możesz dokupić jej siostrę, Ruby Glamour, która jest utrzymana w różanych i purpurowych kolorach, o równie świetnej jakości.

I HEART REVOLUTION Smores Chocolatte Palette
Sławne już czekoladki od Revolution są doskonałym pomysłem dla osób, które z makijażem dopiero zaczynają, zwłaszcza młodszych, jak i dla tych, którzy już od dłuższego czasu zajmują się malowaniem i szukają tanich i dobrych jakościowo palet. Ta konkretna propozycja zawiera praktycznie same brązy. Znajdziemy w niej aż 18 cieni, a sama paletka zawiera spore lusterko, dzięki czemu jest idealna na podróż. Kosztuje ona około 50 zł w zależności od drogerii, ale czasami okazyjnie można znaleźć ją w supermarketach za dużo mniejszą kwotę.

MIYO FIVE POINTS Sweet As Chocolate City
Paletki czy cienie od MIYO to zawsze wspaniały prezent. Ich palety są dostępne w aż 27 wersjach kolorystycznych. W każdej z nich jest pięć świetnie napigmentowanych, dużych cieni i każda z nich kosztuje około 25 zł. Wszystkie je możemy znaleźć w sklepie internetowym MIYO, ale w wielu drogeriach online też je dostaniemy. Ta konkretna propozycja zawiera bardzo delikatne neutralne kolory, w tym cztery maty i jeden błyszczący cień. Taka paletka wystarczy na bardzo długi czas, a jeśli chcemy skompletować sobie więcej kolorów, możemy bez problemu dokupić kolejną paletkę z serii.

Dodaj komentarz