Ile kosztuje depilacja laserowa?

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg, na który Polki i Polacy decydują się coraz częściej. Nic w tym dziwnego – jest on powszechnie dostępny (w każdym mieście powinna znaleźć się klinika medycyny estetycznej, która go oferuje), mało bolesny i wysoce skuteczny. Jeśli jednak ktoś zastanawia się nad nim po raz pierwszy, pewnie będzie go interesowała jeszcze jedna kwestia, a mianowicie cena.

Jak łatwo się domyślić, trudno tutaj udzielić skrajnie jednoznacznej odpowiedzi, która będzie prawidłowa co do złotówki. Da się jednak wymienić pewne czynniki, które wpłyną na koszt depilacji – i  to właśnie zrobimy w dalszej części tego materiału.

Jaki jest koszt depilacji laserowej?

Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje depilacja laserowa jest wielopoziomowa. Przede wszystkim trzeba ustalić, o depilację jakiej części ciała chodzi. Inne stawki mogą obowiązywać dla depilacji ud, inne dla ramion, pleców czy brzucha.

Dodatkowo, często można spotkać się z innymi cenami dla kobiet, a innymi dla mężczyzn, a więc na przykład depilacja pleców dla mężczyzny będzie kosztowała 250 złotych, a dla kobiety 200 złotych. Te różnice w cenie wynikają z faktu, że z reguły u mężczyzny przestrzeń do wydepilowania będzie po prostu większa niż u kobiety, a więc realizacja usługi będzie wymagała więcej czasu i energii.

Kolejny aspekt, o którym warto pamiętać, to kwestia pakietów. Wiele klinik medycyny estetycznej docenia klientów, którzy decydują się na wykonanie wielu zabiegów za jednym zamachem i oferują im w zamian korzystne pakiety i zniżki, dzięki którym ostateczna cena usługi będzie znacznie niższa niż gdyby poszczególne zabiegi były wykonywane pojedynczo na przestrzeni czasu. Warunki zniżek ustalane są zwykle indywidualnie, na podstawie tego, ile usług dana osoba chce połączyć, więc w ich sprawie należy się kontaktować z kliniką osobiście.

Jeśli chodzi o pojedyncze usługi, to w ich przypadku na stronie internetowej kliniki znajdziemy często ściśle określony cennik. Trzeba przy tym pamiętać, że poszczególne kliniki mogą mieć nieco inne ceny za te same usługi w zależności od lokalizacji, posiadanych sprzętów, poziomu wykwalifikowania zatrudnionych specjalistów.

Kto powinien wykonać zabieg depilacji laserowej?

Na koniec warto wspomnieć, że najlepiej zdecydować się na zabieg depilacji laserowej w renomowanej klinice, posiadającej odpowiednie kwalifikacje, kadrę i sprzęt, a więc na przykład tutaj: http://pasjonacipiekna.pl/depilacja-laserowa-lodz/. Zdecydowanie nie warto próbować oszczędzać, wybierając się do niepewnych usługodawców, na temat których nie da się znaleźć rzetelnych opinii w sieci.

Dodaj komentarz